foto po1
pred rekonstrukci
po rekonstrukci
historie rekonstrukci

Prožijte víkend v pasivním bytovém domě

Nejpříjemnější a nejlepší způsob, jak se dozvědět o výhodách bydlení v pasivním bytovém domě přesněji bytě je vyzkoušet jeden z nich. Jedna věc je sice navštívit vzorový dům či byt v rámci tradiční bytové výstavby prostřednictvím listování brožury , ale poznávání a dotváření si vlastního pocitu z bytu je něco docela jiného.

Je to nápad, který může být aplikován na vzorový byt zejména v rámci pasivního bydlení. Je přeci jen přirozené, že chceme zažít tento pocit z první ruky. Navštivte a vyzkoušejte na víkend byt v Dubňanech.

 

 

obyvak

 

vzorový byt - obývací pokoj

 

Bydlení na zkoušku – dobrý nápad

Ve vzorovém bytě s dispozicí 4+kk si můžete vyzkoušet výhody bydlení v pasivním bytovém domě a to na pár hodin nebo rovnou na celý víkend. Tato jedinečná příležitost vám dává čas zažít pocit bydlení v pasivním domě. Můžete se dozvědět, jak je to s vytápěním a větráním a na vlastní zkušenost zažít pozitivní efekty, které mají tyto systémy na klima uvnitř pasivního bytové jednotky.

 


kuchyne

vzorový byt - kuchyňský kout

 

Pohodové dny s celou rodinou

Bydlení na zkoušku v pasivním bytě je zážitek pro celou rodinu. pro 6 osob je připraveno ubytování v pasivním bytě, které má také své vlastní zařízení, které zajistí plný komfort a pohodu. Atmosféra města Dubňany a jeho okolí je příjemná a útulná, dotváří ji nedaleké přírodní jezero a lesy harmonizující s místním prostředím. Chceme Vám umožnit zažít vlastní zkušenost z bydlení v pasivním domě. Kromě zřejmého komfortu, byste měli také získat všestranný pocit pohody!


loznice1

vzorový byt - ložnice

pokoj

vzorový byt - pokoj

detsky_pokoj

vzorový byt - dětský pokoj

koupelna

vzorový byt - koupelna

 

Více informací na tel. +420 776 812 550 u Ing. arch. Daniely Vranové.

VI.Reprezentační ples pražských bytových družstev

Kde nakupovat

sedací nábytek futony

Doporučujeme

first
  
last
 
 
start
stop